Seznam firem - rejstřík firem - firmy CZ
  Informace o portálu
  Prohláąení o GDPR
  Podmínky
  Přidat odkaz
  Návod na vyhledávání
  Napiąte nám
  Technická podpora
  O nás
  Tvorba www
  SEO Optimalizace
  PPC reklamy
  Facebook pro firmy
  E-katalog
  E-fotogalerie
  Internetové sluľby
  Aplikace pro volání
  Kreativní grafika
  Vlastní systém
  Naąi klienti
  Kontakty
  Napiąte nám
  Pro ąkoly
  Obec - Město
  Mateřské ąkoly
  Základní ąkoly
  Střední ąkoly
  Umělecké ąkoly
  Volná místa
   
 

Vyhledat v katalogu firem

 

Zábavný park Belantis - Německo

1-denní zájezd do zábavného parku

Cena zájezdu: 740 Kč


Osm světů od středověků od středověků po antiku. Nespočet zábavy na vodě, na souši i ve vzduchu pro celou rodinu. Právě to skrývá největší zábavní park východního Německa - BELANTIS. V osmi různých světech je skryto více jak 60 atrakcí, které zaručují skvělou zábavu po celý den. Projeďte se na horské dráze HURACAN, získejte řidičské oprávnění na dvojkolky Segway, zvlétněnte do oblak a pokochejte se krásami parku z ptačí perspektivy, nechte se pokřtít kapitánem Blackem, naučte se něco od starých, dobrých Apačů a užijte si divokou jízdu skrz největší pyramidu v Evropě. To vše a ještě mnohem více je pro Vás připraveno v zábavném parku, který leží jen pár kilometrů za českými hranicemi a jeho návštěva rozhodně stojí za to.

Dominantou celého parku je ZÁMEK BELANTIS, který otevírá bránu do světa zážitků a dalších 7 světů - ÚDOLÍ FARAONŮ, ŘECKÁ PLÁŽ BOHŮ,
ZEMĚ HRABAT, OSTROV RYTÍŘŮ, POBŘEŽÍ OBJEVITELŮ, PRÉRIE INDIÁNŮ a ŘÍŠE SLUNEČNÝCH CHRÁMŮ.

Cena zahrnuje:
doprava klimatizovaným autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje:
vstupné, cestovní připojištění


Web : www.ckkalla.cz/zabavny-park-belantis/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:28 - 2011

 

Drážďany nejen v adventu s CK KALLA

1-denní poznávací zájezd

 

Cena: 680 Kč


Drážďany jsou zemským hlavním městem a současně druhým největším městem Saska. Z původně rybářské vesnice, sídla kupců a markraběcího sídla se Drážďany vyvinuly do lázeňské a královské rezidence a staly se později zemským hlavním městem Saska. Nyní tak jsou politickým centrem spolkového státu se sídlem zemské vlády, sněmu, jakož i dalších zemských úřadů. Město je sídlem vládního obvodu Drážďany, technické univerzity, a též i dalších mnoha vyšších odborných škol. Drážďany leží u řeky Labe mezi východními výběžky Krušných hor, strništi Lužických hor a Labskými pískovci. Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum výtvarného umění Albertinum, barokní palác Zwinger, Taschenbergpalais římskokatolický kostel Hofkirche, barokní protestantský kostel čtvercového půdorysu Frauenkirche, a Saská státní opera Semperoper.


Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

cestovní připojištění (lze sjednat za 16 Kč/os.), případné vstupné


Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání.

Web : www.ckkalla.cz/poznavaci-zajezdy-drazdany/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:22 - 2011

 

Hotel Borný F Staré Splavy - Máchovo jezero


Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

   chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání ozdravných pobytů MŠ, školy v přírodě, malování v přírodě ZUŠ, pobyty maminek s dětmi i různá soustředění sportovní, kulturní apod. Krásná příroda u Máchova jezera je pro tyto pobyty přímo předurčena.   Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již několik let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.


Web : www.hotelborny.com
Email : jiri.vinduska@seznam.cz
Datum vloľení : 14.11 08:33 - 2011

 

Montessori pomůcky - NOVINKY

Rádi bychom Vás informovali o  rozšíření našeho sortimentu. Nové montessori pomůcky jsou ke zhlédnutí na našich webových stránkách v sekci NOVINKY.

 

Web : www.material-montessori.cz
Email : obchod@material-montessori.cz
Datum vloľení : 02.11 09:51 - 2011

 

Sáčky na bylinky

Dobrý den,

rozšířili jsme nabídku bavlněných polotovarů, vhodných k pomalování. Více na našich stránkách v sekci BAVLNA - bavlněné doplňky. Radek Rosenkranz

 

 

Email : radekrosenkranz@post.cz
Datum vloľení : 27.10 20:09 - 2011

 

Montessori pomůcky - SLEVY PRO TENTO TÝDEN

Rádi bychom Vás informovali o právě probíhající akci, pro všechny zaregistrované uživatele. V týdnu od 24.10.2011 do 28.10.2011 SLEVA 5% na celý sortiment.

Web : http://www.material-montessori.cz
Email : obchod@material-montessori.cz
Datum vloľení : 25.10 08:04 - 2011

 

sleva 10 % Faber-Castell

Dobrý den,

V průběhu těchto měsíců můžete nakoupit zboží od firmy Faber-Castell v Našem e-shopu se slevou 10 %.(při větších odběrech možné individuální, ještě větší slevy)R.Rosenkranz

Email : radekrosenkranz@post.cz
Datum vloľení : 13.10 14:12 - 2011

 

Formy na mýdlo

Silikonové formy velmi kvalitní na jednoduché vyjmutí odlitého mýdla http://vytvarne-potreby.vltava2000.cz/store/department-242-formy.htmlnávody na výrobu mýdla najdete zde http://www.hhanky.estranky.cz/clanky/vyroba-mydla/Web : vytvarne-potreby.vltava2000.cz
Email : hhorakova@seznam.cz
Datum vloľení : 12.10 10:29 - 2011

 

Jilemnická obchodní společnost, spol. s r.o.

Velkoobchod ovoce a zeleniny, nápojů, doplňkových produktů. Zavážíme hotely, restaurace, školky, školy, jídelny a to každý celý všední den. Možno kontaktovat každý den na uvedená čísla.

Telefon: 481 541 111     Mobil: 724 177 766  

Adresa:   Pivovar 70, Jilemnice,
514 01, Liberecký kraj

 


Email : jilemnicka.obchodni@cbox.cz
Datum vloľení : 06.10 11:28 - 2011

 

nabídka temperových barev pro děti

Dobrý den,

nabízíme ekonomicky výhodně balené temperové barvy, vhodné i pro nejmenší děti, vzorník i balení najdete v našem e-shopu (viz www adresa ).

Web : www.vytvarnepotreby-hedvabi.cz
Email : radekrosenkranz@post.cz
Datum vloľení : 05.10 12:33 - 2011