Seznam firem - rejstřík firem - firmy CZ
  Informace o portálu
  Prohlášení o GDPR
  Podmínky
  Přidat odkaz
  Návod na vyhledávání
  Napište nám
  Technická podpora
  O nás
  Tvorba www
  SEO Optimalizace
  PPC reklamy
  Facebook pro firmy
  E-katalog
  E-fotogalerie
  Internetové služby
  Aplikace pro volání
  Kreativní grafika
  Vlastní systém
  Naši klienti
  Kontakty
  Napište nám
  Pro školy
  Obec - Město
  Mateřské školy
  Základní školy
  Střední školy
  Umělecké školy
  Volná místa
   
 

 

Závazná pravidla pro odkazy na portálu Firemnet

Vážení uživatelé, přečtěte si pozorně následující pravidla určující podobu odkazů v katalogu:

WWW stránek Firemnet od společnosti Internet Top s.r.o.

www.firemnet.cz

URL (internetová adresa stránky) u odkazu musí být:

- vyplněny všechny zvýrazněné údaje
- zadáno ve tvaru např. www.vasefirma.cz(http:// nevyplňujte - bude přidáno automaticky)
- v době podání žádosti o zatřídění odkazu plně funkční
- v souladu s textem žádosti o přidání odkazu
- jedná-li se o internetový obchod musí být titulek shodný s obchodním jménem společnosti, která - - tento obchod provozuje, nebo s názvem domény daného internetového obchodu.


Sekce


Hlavním cílem je umisťovat odkazy do tematicky správných sekcí a (v případě, že je to možné) co nejhlouběji ve stromové struktuře sekcí Firemnetu.
Není možné přidávat více odkazů na jednu prezentaci do stejné sekce nebo do sekce, která leží v kořenové struktuře sekcí pod nebo nad tou, v níž je už je jiný odkaz této WWW prezentace zařazen.
Obsahuje-li stránka erotický obsah, musí dále splňovat i pravidla pro stránky obsahující tuto tématiku


Počet a podoba odkazů


U záznamu mohou být nejvýše 3 odkazy. Toto pravidlo platí pouze v případě, že si obsah odkazu svou kvalitou zasluhuje zařazení do více než jedné sekce. Odkazy umístěné v sekcích, kde je nutná častá aktualizace (např. programy kin), musí být aktualizovány a jejich obsah nesmí být starší než 3 měsíce.
V případě přesměrování na zcela nemorální či protizákonou prezentaci bude odkaz smazán. To samé se týká případů, kdy odkaz obsahuje nevyžádanou reklamu (např. pop-up okna), případně o přesměrování na jinou sazbou placené připojení, tzv. dialer.
Prezentace musí být hodnotná.

Login a Heslo

Tato služba slouží k editaci vložených odkazů. Po vyplnění kontaktního formuláře bude na Váš e-mail zaslána koncová zpráva s přístupovými daty.


WAP stránek Firemnet od společnosti Internet Top s.r.o.

www.firemnet.cz


WAP


Všechny Vaše údaje se zobrazí také po zadání na mobilních telefonech. Vzhled výpisu na mobilním telefonu je upraven dle funkčnosti WAP systému.
Po zaškrtnutí pole zaktivnit WAP Vás bude kontaktovat náš operátor pro upřesnění zadaných údajů. Zadavatel je povinen tyto údaje poskytnout. Dále je zadavatel povinen uhradit do 30 dnů od zaškrtnutí odkazu přidat WAP, poplatek určený naší společností za poskytnutí této služby. Neuhradí-li tento poplatek a nebo nesplní podmínky této služby bude odkaz zneaktivněn!!! Délka registrace je minimálně na 1 rok od data přidání odkazu.

Společnost Internet Top s.r.o. je výhradním majitelem stránek www.firemnet.cz a je tudíž jedinou právní osobou zastupující veškeré marketingové služby. Dále si vyhrazujeme možnost obměny špatně zadaných odkazů, případně zneaktivnění odkazů a to jak na WWW tak i na WAP odkazu.


S pozdravem

Internet Top s.r.o