Seznam firem - rejstřík firem - firmy CZ
  Informace o portálu
  Prohlášení o GDPR
  Podmínky
  Přidat odkaz
  Návod na vyhledávání
  Napište nám
  Technická podpora
  O nás
  Tvorba www
  SEO Optimalizace
  PPC reklamy
  Facebook pro firmy
  E-katalog
  E-fotogalerie
  Internetové služby
  Aplikace pro volání
  Kreativní grafika
  Vlastní systém
  Naši klienti
  Kontakty
  Napište nám
  Pro školy
  Obec - Město
  Mateřské školy
  Základní školy
  Střední školy
  Umělecké školy
  Volná místa
   
 


Vážení zákazníci,

jsme rádi, že jste projevili zájem o nový druh obchodního řešení ve Vaší společnosti. Naše elektronické obchodní oddělení má za sebou již mnoho spokojených klientů. Snahou celé naší společnosti je připravit pro Vás komplexní řešení internetové prezentace, elektronického obchod a mobilní komunikace, která Vám napomůže přiblížit své produkty a služby v mnohem kratší době a ucelené podobě všem stávajícím ale hlavně doposud potencionálním zákazníkům.

Naše společnost by Vám ráda nabídla možnost zařazení Vaší firmy do databáze Firemnet. V této databázi by Vaše firma byla lépe vyhledatelná na internetu ale hlavně a to je novinka, Vaší firmu každý nalezne rovnou na svém mobilním telefonu.

Firemní zápis umístění v prvotních pozicích Firemnet databáze firem v ČR ve Vámi vybraných třech sekcích.
Vaší firmu zařadíme dle popisu Vaší činnosti až do tří kategorií jako je např. ( gastronomie, restaurace, pohostinství) což jsou podobné činnosti pro vyhledávání.

Firemní I prezentace umístění v prvotních pozicích Firemnet databáze firem V ČR + WAP propojení na mobilní telefony ve Vámi vybraných třech sekcích s vytvoření vlastní prezentace www.firemnet.cz/vasejmeno s propojením vyhledávačů na internetu (seznam,atlas,centrum, regionální vyhledávače a další) Propojení na 8 největších vyhledávačů pro děti a školství . Ročně zobrazeno okolo 6 000 000 stran od škol, rodičů a uživatelů internetu, obcí a měst.

Firemnet je pro každého uživatele volně přístupný na začátku internetu Internetu fungovala zde jako první funkce i na mobilním telefonu u Všech operátorů (T-mobil - Eurotel - Vodafone) na systému tzv. WAP komunikace. Díky mediím je podporována adresa www.firemnet.cz. Na této adrese se nachází výběr zatříděných odkazů dle oborů činnosti, podle kterých je možno vyhledat firmu. Postup naleznete zde.

od 1.4. 2010 byl portál propojen na portály školství cca 11 200 škol v ČR a od 1.9.2016 je propojen s portály měst a obcí 6 300 měst a obcí v ČR.

Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni z důvodu zaměření svých produktů a služeb pro děti, jsme pro Vás připravili další propojení TELEFONNÍ SEZNAM FIREM!!!

Věříme, že všem školám v ČR a obcí + městům poskytneme rychlejší přístup k informacím od firem a společností poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.

Na základě volby ze strany zadavatele hledání, je pak Vaše firma dohledána a kontaktována. Vložením odkazu do této databáze získáte odkaz na internetu i na mobilním telefonu. Podrobné údaje o této službě Vám zašleme automaticky poštou na uvedenou e-mailovou adresu dle kontaku. Pokud jste zvolili LOGI/Banner budete kontaktováni naším operátorem.
Informace o portálu získáte prostřednictvím našeho operátora na Telefonních číslech: 469 620 064 / 732 959 673

Případně můžete provést předregistraci sám. Provést předregistraci sám zde.

Věříme že zde naleznete i plno jiných užitečných odkazů, které Vám napomůžou k lepšímu chodu Vaší firmy.

S pozdravem

Internet Top s.r.o.